Online instructiemodule digitale medische toetsvragen maken

Deze e-learningmodule bevat tips over het ontwikkelen van goede digitale medische toetsvragen. Ook biedt de module informatie over en voorbeelden van de vraagtypen Comprehensive Integrative Puzzels (CIP’s) en Extended Matching Questions (EMQ’s).

 

Twee studentes kijken samen naar een laptop

De module is beschikbaar via Medischonderwijs.nl (na inloggen en eventueel eerst aanmaken van een account).

Ontwikkelen medische toetsvragen

De online instructiemodule is geschikt voor docenten/artsen medisch onderwijs die digitale medische vragen willen ontwikkelen. Naast informatie, tips en voorbeelden biedt de module ook een format voor de ontwikkeling van Comprehensive Integrative Puzzels (CIP’s) en Extended Matching Questions (EMQ’s).

Digitaal toetsen van klinisch redeneren

De module is ontwikkeld in het SURF-project Digitaal toetsen van klinisch redeneren binnen de medische opleidingen. Bij dit project waren betrokken: Academisch Medisch Centrum Amsterdam (AMC), Erasmus Medisch Centrum Rotterdam (Erasmus MC) en Universitair Medische Centrum Utrecht (UMC Utrecht).