Werken met de CopyrightCheck: Rapportageomgeving – Qlik
In deze sessie zie je hoe de Rapportageomgeving - Qlik in versie 2 van de CopyrightCheck werkt. Hoe maak je standaardrapportages, je eigen rapportages en hoe maak je een download? Er is ook ruimte om met elkaar in gesprek te gaan.
- Online
Om grip te krijgen op gebruikte leermaterialen zetten onderwijsinstellingen de CopyrightCheck in. Bij steeds meer instellingen is versie 2 van de CopyrightCheck technische aangesloten en zijn gegevens uit versie 1 gemigreerd naar versie 2. Dit is het moment om over te stappen en de classificering van leermaterialen in versie 2 te doen. Maar hoe pak je dit aan?
In deze sessie demonstreren we hoe de Rapportageomgeving - Qlik werkt. Hoe maak je standaard rapportages, je eigen rapportages en hoe maak je een download. Er is ruimte om met elkaar in gesprek te gaan over hoe je bepaalde acties in de tool uitvoert.
Aanmelden niet nodig
Je kunt deelnemen aan de sessie via deze link: edu.nl/t67fn.
Tip: zet de sessies, inclusief de links, alvast in je agenda.
Verdere trainingen
Zoek je een training over het werken met de CopyrightCheck in de breedste zin van het woord? Kom dan naar onze Werken met de CopyrightCheck: Werksessie op 6 november. Daarin gaan we met elkaar in gesprek over hoe je de CopyrightCheck inzet en de werkprocessen inricht.
Voor het werken met de Werkomgeving organiseren we ook een training: Werken met de CopyrightCheck: Knoppencursus Werkomgeving.
Vragen?
Heb je vragen over deze knoppencursus? Stel ze via CopyrightCheck@surf.nl
De kennisbank met meer informatie over de CopyrightCheck tref je aan op de startpagina van de CopyrightCheck: CopyrightCheck.surf.nl.
Neem deel: Werken met de CopyrightCheck: Rapportageomgeving – Qlik
- Online