Essentials 4 Data Support
Ben je als onderzoekondersteuner op zoek naar een introductiecursus voor het opslaan, beheren, archiveren en delen van onderzoeksdata? Meld je dan aan voor de tweedaagse cursus Essentials 4 Data Support van Research Data Netherlands (RDNL), op 18 april en 1 juni.
- 18 apr — 01 jun 2023
-
Plaats4TU Delft & SURF
Deze cursus leert datasupporters basiskennis en vaardigheden (essentials) om de eerste stappen te zetten in het ondersteunen van onderzoekers bij het opslaan, beheren, archiveren en delen van onderzoeksdata. Na de cursus heb je een overzicht van de verschillende fasen van wetenschappelijke onderzoeksdata. Per fase krijg je handvatten om onderzoekers te adviseren over het toevoegen van waarde aan hun onderzoeksdata.
Cursusopbouw
Naast kennis verwerven, staan oefenen en kennisdelen centraal. Je kunt de (Engelstalige) cursus op twee manieren volgen:
- Online only (gratis)
- Volledige cursus: online + bijeenkomsten + certificaat (895 euro excl. btw)
Tijdsinvestering
Naast het volgen van twee cursusdagen bedraagt de gemiddelde online studiebelasting vier tot zes uur per week (vijftig uur in totaal).
Organisatie
Research Data Netherlands (RDNL) is een samenwerkingsverband voor duurzame data-archivering. Betrokken partijen:
- 4TU.ResearchData
- Data Archiving and Networked Services (DANS)
- Dutch Techcentre for Life Sciences (DTL)
- SURF
Meer informatie en aanmelden
Kijk op de site van Research Data Netherlands voor meer informatie over het volledige programma en de wijze van aanmelden.