Security & Privacy Awarenessdag
Wil jij weten hoe je awareness bij je instelling verhoogt? En of serious gaming en gamification altijd een waardevolle toevoeging zijn aan je awarenessprogramma? Ben je benieuwd hoe je awareness integraal kunt aanpakken? Meld je dan aan voor deze dag!

- De Vereeniging, Mariaplaats 14, Utrecht
Naast presentaties van instellingen over hoe zij hun awareness hebben vormgegeven, biedt deze bijeenkomst ook inspiratie op het gebied van awareness. Verder is er voldoende gelegenheid om te netwerken.
Voor wie?
Voor iedereen die werkt bij een onderwijs- of onderzoeksinstelling en die zich bezighoudt met cybersecurity- en privacy-awareness binnen onderwijs en onderzoek, en die ervaringen wil delen en kennis wil ophalen.
Het programma
We zijn nog bezig met het definitief maken van het programma, maar op hoofdlijnen duik je deze dag in:
- Presentaties over gamification en serious gaming
- Presentaties van instellingen over hun awarenessprogramma
- Gedragsverandering en het toepassen van het COM-B model
- De invloed heeft technologie op de mens, en omgekeerd. Keynote door technofilosoof Rens van der Vorst (Fontys)
Aanmelden
Denk je: daar moet ik bij zijn? Schrijf je dan uiterlijk 6 oktober kosteloos in.
Nu aanmelden Security & Privacy Awarenessdag
- De Vereeniging, Mariaplaats 14, Utrecht